اطلاعات جدید منتشر شده از Avatar 22019/12/1
اطلاعات جدید منتشر شده از Avatar 2 1

 

دو روز گذشته یعنی 29 November یا 8 آذر بود که ما توانستیم اطلاعات بیشتری در مورد لایو اکشن زیبای جیمز کامرون یعنی Avatar 2 بدست بیاوریم.طبق گفته ی جیمز کامرون ادامه ی حماسه ی آوتار قرار است در 4 قسمت و تا سال 2027 اکران شود که آواتار 2 یکی از آن هاست .

روز جمعه بود که حساب توییتری آواتار عکسی از پشت صحنه ی فیلم و متنی همراه آن منتشر کرد.اگر از نزدیک نگاه کنید مخزن آبی در مرکز و سکوهایی در اطراف آن می بینید. مهم تر از همه این تصویر اشاره ای کوچک به فناوری جدید Na’vi ،موسوم به اژده های دریا (Sea Dragon) دارد. جزییات مربوط به این اژدها در کپشن این تصویر به این صورت است:

 

” این یک بخشش است !

امروز آخرین روز فیلمبرداری لایو اکشن ما در امسال است و ما با نگاهی جزیی ( منظور تصویر اژدها است ) آن را جشن می گیریم.

این عکس را که از بخش پشتی Sea Dragon است را ببینید ، یک سفینه ی مادر عظیم که قرار است در ادامه، لشکری عظیم از آبزیان را حمل کند. “

 

اطلاعات جدید منتشر شده از Avatar 2 2اطلاعات جدید منتشر شده از Avatar 2 3

 

برخی دیگر از جزییات در مورد Avatar 2 در 2 سال گذشته به اشتراک گذاشته شده است . به عنوان مثال قسمت دوم قرار است چند سال بعد از آواتار 1 را روایت کند و ممکن است روی بچه های جیک و نیتری متمرکز شود. همچنین این را هم می دانیم که آواتار 2 یک داستان مستقل را روایت خواهد کرد در حالی که ادامه ای هم برای قسمت اول آن باشد . Sam Worthington, Zoe Saldana, Sigourney Weaver, Stephen Lang و Giovanni Ribisi هم ازجمله بازیگرهایی هستند که حضور آن ها قطعی است. از بازیگران جدید هم می توان به Kate Winslet Michelle Yeoh , Jemaine Clement , Vin Diesel, Cliff Curtis, David Thewlis, Edie Falco اشاره کرد .

Avatar 2 در تاریخ 17 دسامبر سال 2021 اکران می شود.

 

منبع: Collider

 

 

دانلود فیلم آواتار با دوبله فارسی