بررسی تریلر سریع و خشن 92020/01/29
بررسی تریلر سریع و خشن 9 1

یونیورسال پیکچرز اولین تریلر از فیلم سریع و خشن 9 (Fast & Furious 9) منتشر کرد که اولین تصاویر پیش بینی شده از این فیلم را در آن نشان داد. داستان فیلم مخفی است اما این فیلم به خودی خود تغییر را نشان می دهد. به عنوان مثال کریس مورگان که از زمان  The Fast and the Furious: Tokyo Drift فیلمنامه ی تمام قسمت های سریع و خشن را نوشته بود، فیلمنامه ی این فیلم را ننوشته است. چرا؟ چون در حال نوشتن فیلمنامه ی اسپیناف Hobbs & Shaw بود و دنیل کیسی وظیفه ی نوشتن فیلمنامه سریع و خشن 9 را بر عهده گرفت. همچنین به نظر میرسد که در این قسمت مواظبت از خانواده برای دومینیک تورتو (وین دیزل) وارد سطح جدیدی شده است چراکه حالا او وظیفه ی مواظبت از پسر کوچکش برایان را هم دارد.

بررسی تریلر سریع و خشن 9 2

 

در واقع پیچیدگی اصلی در آن است که النا(السا پاتاکی) یک نوزاد با دام داشت اما پس از حوادث فیلم هشتم او از دنیا رفت. حال اتفاقات Fast 9 چند سال بعد از آن ماجراها رخ می دهد. درحالی که دام یک بچه دارد و با لتی ( میشل رودریگز) زندگی می کند و تا حدودی منزوی است.

جاستین لین کارگردانی The Fast and the Furious: Tokyo Drift ، Fast Five و Fast & Furious 6 بر عهده داشت و حالا باید دید با حضور دوباره اش و با توجه به سابقه ی کارگردانی اش ، این بار چه داستان خاصی را بیان خواهد کرد.

قابل ذکر است که تریلر اصلی این فیلم روز جمعه 11 آبان 1398 منتشر می شود.