توضیح بن ویشاو در مورد ارتباط فیلم جدید جیمزباند و فیلم های دیگر جیمزباند دنیل کریگ2020/01/29
توضیح بن ویشاو در مورد ارتباط فیلم جدید جیمزباند و فیلم های دیگر جیمزباند دنیل کریگ 1
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

بن ویشاو در حالی که نقش جدید خود را در فیلم Surg به کارگردانی آنیل کاریا را بازی می کند، در مراسم Sundance فرصت را غنیمت شمرد و در مورد فیلم جدید جیمز باند با عنوان No time To Die صحبت کرد. ویشاو در نقش یک خوره ی تکنولوژی با نام Q اولین بار در فیلم skyfall در کنار دنیل کریگ بازی کرد.

توضیح بن ویشاو در مورد ارتباط فیلم جدید جیمزباند و فیلم های دیگر جیمزباند دنیل کریگ 2

در طول مصاحبه ای که با ویشاو در رابطه با فیلم جیمزباند صورت گرفت او گفت: فیلم جدید جیمزباند آخرین حضور کریگ در این نقش است و به احترام اوست. همان طور که خیلی از مردم حدس میزنند ولی ما نمیتوانیم با قطعیت به آن اشاره کنیم این است که خط داستانی فیلم( و به احتمال زیاد شخصیت) هایی که در فیلم های Casino royal، skyfall، Quantum of Solace و Spectre نمایش داده شده اند دوباره برمیگردند تا به یک جمع بندی درست برسیم.

همچنین در مورد کارگردان این فیلم،جوجی فوکوناگا و تجربه ی همکاری با او گفت: “عالی بود. و می دونید از همه جالب تر جوری بود که او با این فیلم رفتار کرد و آن را پیش برد و به من احساس یک فیلم مستقل را می داد. تقریبا بداهه گرایانه بود … ما خیلی برداشت های زیادی انجام نمی دادیم . خیلی برایمان واضح و روشن بود . من خیلی مشتاقم تا نتیجه ی نهایی را ببینم.”

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.