توضیح بن ویشاو در مورد ارتباط فیلم جدید جیمزباند و فیلم های دیگر جیمزباند دنیل کریگ2020/01/29
توضیح بن ویشاو در مورد ارتباط فیلم جدید جیمزباند و فیلم های دیگر جیمزباند دنیل کریگ 1

بن ویشاو در حالی که نقش جدید خود را در فیلم Surg به کارگردانی آنیل کاریا را بازی می کند، در مراسم Sundance فرصت را غنیمت شمرد و در مورد فیلم جدید جیمز باند با عنوان No time To Die صحبت کرد. ویشاو در نقش یک خوره ی تکنولوژی با نام Q اولین بار در فیلم skyfall در کنار دنیل کریگ بازی کرد.

توضیح بن ویشاو در مورد ارتباط فیلم جدید جیمزباند و فیلم های دیگر جیمزباند دنیل کریگ 2

در طول مصاحبه ای که با ویشاو در رابطه با فیلم جیمزباند صورت گرفت او گفت: فیلم جدید جیمزباند آخرین حضور کریگ در این نقش است و به احترام اوست. همان طور که خیلی از مردم حدس میزنند ولی ما نمیتوانیم با قطعیت به آن اشاره کنیم این است که خط داستانی فیلم( و به احتمال زیاد شخصیت) هایی که در فیلم های Casino royal، skyfall، Quantum of Solace و Spectre نمایش داده شده اند دوباره برمیگردند تا به یک جمع بندی درست برسیم.

همچنین در مورد کارگردان این فیلم،جوجی فوکوناگا و تجربه ی همکاری با او گفت: “عالی بود. و می دونید از همه جالب تر جوری بود که او با این فیلم رفتار کرد و آن را پیش برد و به من احساس یک فیلم مستقل را می داد. تقریبا بداهه گرایانه بود … ما خیلی برداشت های زیادی انجام نمی دادیم . خیلی برایمان واضح و روشن بود . من خیلی مشتاقم تا نتیجه ی نهایی را ببینم.”