“جوکر” رسما به سودآورترین فیلم کامیک بوکی تمام تاریخ تبدیل شد !2019/11/9
"جوکر" رسما به سودآورترین فیلم کامیک بوکی تمام تاریخ تبدیل شد ! 1

جوکر … شخصیتی مرموز و دوست داشتنی که برای اولین بار در فیلم Batman در سال 1940 بر روی پرده ی سینما رفت و از آن موقع تا به الان یکی از بهترین ابرشرورهای دنیای ابرقهرمانی DC به شمار می رود . حال این دلقک خاص ، توانسته است بهترین جایزه ی خود را دریافت کند.

همانظور که آگاه هستید همین چند وقت پیش بود که فیلمی با نام Joker ، با کارگردانی تاد فیلیپس و با بازی فوق العاده واکین فینیکس اکران شد و توجه همگان را به خود برانگیخت. حال پس از گذشت دو ماه از اکران ، این فیلم به فروش 957 میلیون دلار در باکس آفیس دست پیدا کرده است در حالی که بودجه ی کلی ساخت آن 70 میلیون دلار بوده است. بدین ترتیب فیلم جوکر رسما به سودآورترین فیلم کامیک بوکی تمام تاریخ تبدیل شد .

فیلم های The Mask،Venom،Batman و Deadpool در رده های دیگر قرار دارند.

 

"جوکر" رسما به سودآورترین فیلم کامیک بوکی تمام تاریخ تبدیل شد ! 2

 

Warner Bros در ابتدا بسیار در دادن رده ی R به این فیلم دو دل بودند . اما این ریسک کارساز بود و می بینید که به موفقیت بسیار عالی برای کمپانی DC تبدیل شد . شاید با خودتون بگویید پس تکلیف فیلم هایی مثل Wonderwoman،Aquaman و یا Shazam چیست؟! درست است که این فیلم ها هم موفق بودند اما تفاوت جوکر با این فیلم ها به دلیل این است که در تیتر این خبر آمده است … یعنی “سودآور” بوده است . به طور مثال بودجه ی ساخت فیلم shazam ، صد میلیون دلار بوده در حالی که فروش 364 میلیون دلاری داشته است.

 

جوکر 2 ؟!

 

مطلب دیگری که مطرح است این است که کارگردان و بازیگر این فیلم تاکید کرده اند که این فیلم دنباله ای نخواهد داشت .از طرفی واکین فینیکس بازیگری نیست که به طور مثال در یک تریلوژی بازی کند. اما حال این سوال مطرح می شود که آیا برادران وارنر با دیدن حجم عظیمی از دلارها در مقابلشان دست به ساخت قسمت دوم می زنند یا خیر.


برچسب ها :