ساخت فیلم ترسناک جدید نتفلیکس توسط کارگردان فیلم !Shazam2019/11/8
ساخت فیلم ترسناک جدید نتفلیکس توسط کارگردان فیلم !Shazam 1
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

آیا فیلم !shazam را دیده اید؟ فیلمی بسیار زیبا که همانظور که تهیه کننده ی آن اشاره کرده بود به اندازه ی فیلم های دیگر DC ، جدی یا به قول خودمون DARK نبود . اما سوال اینجاست که چگونه این فیلم توانست با وجود فیلم های ابرقهرمانی DC خودش را در دل مردم جا دهد . جوابش سادست . زیرا این فیلم را دیوید اف. سندبرگ کارگردانی کرده بود .

حال خبرها حاکی از آن است دیوید سندبرگ قرار است برای کمپانی نتفلیکس فیلمی ترسناک به اسم The Unsound را کارگردانی کند . این کارگردان ، کارگردانی فیلم های ترسناک موفق Annabelle:the creation و همچنین Lights Out را در کارنامه ی خود دارد که خود گویای این است که چرا نتفلیکس او را برای این کار انتخاب کرده است .

ساخت فیلم ترسناک جدید نتفلیکس توسط کارگردان فیلم !Shazam 2

داستان فیلم در این باره است که یک روانپزشک را به تیمارستانی که قبلا مادرش را در آن جا نگه می داشتند می برند . اما نه برای کار روانپزشکی بلکه به عنوان یک بیمار ! و هر چه می گذرد حقایقی را درباره ی این تیمارستان،مادرش و اتفاق هایی که در آن جا می افتد کشف می کند.

هنوز تاریخ دقیق انتشار این فیلم اعلام نشده است اما باید دید این فیلم مانند فیلم های دیگر دیوید اف. سندبرگ به موفقیت کافی دست پیدا می کند یا خیر.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

برچسب ها :