واکنش دیزنی به نظر اسکورسیزی و کاپولا در مورد فیلم های مارول2019/10/24
واکنش دیزنی به نظر اسکورسیزی و کاپولا در مورد فیلم های مارول 1

 

همانطور که ممکن است آگاه باشید ، در هفته های گذشته بود که شرکت فیلم سازی مارول با نظرات تند دو کارگردان صاحب نام رو به رو شد .

نظر اسکورسیزی

هنگامی که در مورد فیلم های مارول از کارگردان فیلم های Taxi Driver, The Wolf of Wall Street و The Irishman ، مارتین اسکورسیزی سوال شد او پاسخ داد:« این فیلم‌ها را تماشا نمی‌کنم. سعی کرده‌ام ببینمشان ولی این سینما نیست». اسکورسیزی معتقد است با نگاهی صادقانه به این آثار و با توجه به اینکه بازیگران این فیلم‌ها تمام تلاش‌شان را برای ایفای نقش به بهترین نحو انجام می‌دهند باید فیلم‌های مارول را به پارک‌های تفریحی تشبیه کرد.

 

واکنش دیزنی به نظر اسکورسیزی و کاپولا در مورد فیلم های مارول 2

 

نظر کاپولا

این سوال از کارگردان فیلم The Godfather ، فرانسیس فورد کاپولا هم پرسیده شد و او جواب تندتری به آن داد. او گفت:« وقتی مارتین اسکورسیزی می‌گوید فیلم‌های مارول سینما نیستند، کاملا درست می‌گوید، چرا که ما انتظار داریم از سینما چیزی یاد بگیریم. ما انتظار داریم چیزی دستگیرمان شود، روشن‌گری خاصی داشته باشیم، مقداری دانش بهمان اضافه شود و الهاماتی بگیریم. من تصور نمی‌کنم کسی چیزی از دیدن دوباره و دوباره چنین فیلم‌هایی عایدش شود. مارتین خیلی مودب بوده که گفته مارول فقط سینما نیست. او نگفت این فیلم‌ها نفرت‌انگیز هستند، چیزی که من الان می‌گویم هستند!

 

واکنش دیزنی به نظر اسکورسیزی و کاپولا در مورد فیلم های مارول 3

واکنش دیزنی به نظر اسکورسیزی و کاپولا در مورد فیلم های مارول 4

حال پس از گذشت چند هفته رییس دیزنی نسبت به نظر این دو کارگردان واکنش نشان داده است. به نقل ازمجله ی Fast Company باب ایگر رییس دیزنی در حالی که در ابتدا از اسکورسیزی و کاپولا برای فیلم هایی که ساخته اند تعریف کرد در ادامه به طور خاص به نظر کاپولا که در آن گفته بود «فیلم های مارول نفرت انگیز است» اشاره کرد . او گفت:«من کلمه ی نفرت انگیز را برای اشاره به کسی که مرتکب قتل عام کرده شده است به کار میبرم.»

او در ادامه گفت که متوجه این قضیه نمی شود که چرای این دو با این شدت مارول را انتقاد می کنند. او گفت:« من کاملا گیج شده ام.اگر آن ها می خواهند درمورد فیلم ها عوضی بازی دربیاورند من با آن مشکلی ندارم زیرا این حق آن ها است . اما این بی احترامی به کسانی است که به سختی بر روی این فیلم ها کار کرده اند . دقیقا به اندازه ای که دیگران بر روی فیلم های این دو کارگردان کار کرده اند .»

 

واکنش دیزنی به نظر اسکورسیزی و کاپولا در مورد فیلم های مارول 5

 

نظر شما در این مورد چیست ؟ آیا حق با اسکورسیزی و کاپورلا ،دو کارگردان سرشناس با فیلم های بی نظیر است یا حق با کمپانی مارول با فیلم هایی است که ما را وارد دنیای خارق العاده ی ابرقهرمانان می کند؟


برچسب ها :