واکنش های اولیه بیننده ها به انیمیشن “Frozen 2”2019/11/8
واکنش های اولیه بیننده ها به انیمیشن "Frozen 2" 1

واکنش های اولیه نسبت به انیمیشن Frozen 2 منتشر شد . قسمت اول این انیمیشن که در سال 2013 به نمایش در آمد که با فروش 1.2 میلیارد در باکس آفیس به دومین انیمیشن پرفروش تاریخ تبدیل و به یکی از بهترین انیمیشن های کمپانی والت دیزنی تبدیل شد و می توان یکی از دلایل موفقیت آن را آهنگ “Let it go” دانست .

حال پس از گذشت هفت سال قسمت دوم این انیمیشن و به دنبال آن نظرات و واکنش ها نسبت به آن توسط افراد منتشر شده است که تعدادی از آن ها به این صورت است :

 

” عاشق Frozen 2 شدم . در قسمت دوم داستان، تاریک تر ، پیچیده تر و عاشقانه تر است و هر آنچه که در مورد قسمت اول مورد پسند مخاظب بوده است هم حفظ شده است . انیمیشنی زیبا ، کاراکتر های جدید خارق العاده و نهایتا آهنگی بسیار زیبا . ”

   Drew Taylor (@DrewTailored) November 8, 2019 by twitter –

 

واکنش های اولیه بیننده ها به انیمیشن "Frozen 2" 2

 

” مقایسه بین دو قسمت این انیمیشن کار دشواری است . من حدودا 4000 بار frozen 1 را با دخترهایم دیده ام و فکر می کنم که قسمت دوم آن هم به اندازه قسمت اول خوب بود. واقعا خنده دار و شیرین بود. آهنگ این انیمیشن هم عالی بود .”

  Kevin Polowy (@djkevlar) November 8, 2019 by twitter –

 

واکنش های اولیه بیننده ها به انیمیشن "Frozen 2" 3

 

” باورم نمی شود که میخواهم این را بگویم ولی frozen 2 از قسمت قبلی بسیار بهتر بود . تاریک و جدی تر و پخته تر اما همچنان فیلمی مناسب برای خانواده ها است . آهنگ ها بسیار جذاب تر است پس پدر و مادر ها مراقب باشید!!!

 Skyler Shuler (@Skylerhxc) November 8, 2019 by twitter –

 

واکنش های اولیه بیننده ها به انیمیشن "Frozen 2" 4

 

از واضح ترین چیزهایی که از خواندن این نظرات دستگیرمان می شود این است که با آهنگی عالی و شاید زیباتر از اهنگ “Let it go”، داستانی بهتر، جذابیت بیشتر و در کل انیمیشن حیرت انگیز دیگر از والت دیزنی سر و کار خواهیم داشت .

 

قابل توجه دوستانی که قسمت اول این انیمیشن را ندیده اند می توانند آن را در لینک زیر دانلود کنند و از دیدن آن لذت ببرند .

 

دانلود انیمیشن جذاب و دیدنی Frozen 1


برچسب ها :