50 پوستر برتر فیلم در ده سال اخیر2019/11/28
50 پوستر برتر فیلم در ده سال اخیر 1

همه ما میدانیم که پوستر یک فیلم میتواند قبل از اکران آن فیلم در فروش بسیار کمک کند. بسیاری از فیلم بازان هم هستند که این نوع پوستر ها را جمع آوری می کنند.بعضی ها برای دل خودشان و بعضی هم برای به رخ کشیدن ! 🙂

حالا هم آخرین ماه های سال 2019 را سپری می کنیم و چیزی به پایان این دهه (2010-2020)نمانده است .فضای اینترنت هم پر شده از لیست های بلندی مانند ” 100 آهنگ برتر در ده سال اخیر” یا ” 10 ماشین برتر در ده سال اخیر”. ما هم تصمیم گرفتیم برای شما 50 پوستر برتر ده سال اخیر را قرار دهیم. پس بریم که داشته باشیم …

 

50.) Devil

همانطور که در بسیاری از فیلم های ترسناک مانند the conjuring یاthe nun دیده ایم، یکی از علامت های وجود ارواح برعکس شدن صلیب است . پوستر فیلم Devil هم بسیار زیبا از این ویژگی استفاده کرده است و با ترکیب آن با فضای کلی فیلم به شکل زیر در آمده است .

 

50 پوستر برتر فیلم در ده سال اخیر 2

 

49.)Sound Of My Voice

این پوستر شاید زیاد گویای فیلم نباشد و شاید همین است که آن را نسبت به دیگر پوستر های دیگر خاص تر می کند. این پوستر طوری است که آدم دلش می خواهد با دیدن فیلم،دلیل آوردن این نوع حرکت دست در پوستر را بفهمد.

50 پوستر برتر فیلم در ده سال اخیر 350 پوستر برتر فیلم در ده سال اخیر 4

 

48.)Wonder Woman

حتی اگر کلمه ی power(قدرت) را از روی این پوستر حذف کنیم می توانیم از روی فیگور بازیگر،نورها و رنگ های این پوستر به آن پی ببریم.

50 پوستر برتر فیلم در ده سال اخیر 5 50 پوستر برتر فیلم در ده سال اخیر 650 پوستر برتر فیلم در ده سال اخیر 7

 

47.)Blackkklansman

در این پوستر شاهد یک طنز تلخ هستیم و آن پوشیدن یک کلاه کلان(klan hood) _که گروهی از آن برای مبارزه با سیاه پوستان آفریقا استفاده می کنند_ توسط یک سیاه پوست هستیم . همچنین می توان فهمید که داستان این فیلم درباره ی پلیسی سیاه پوست است.

 

50 پوستر برتر فیلم در ده سال اخیر 8

 

46.)The Martian

یک پوستر خلاقانه که نشان می دهد شخصیت اصلی این داستان نه تنها فکرش مریخ است بلکه این را هم نشان می دهد که در آن زندانی هم شده است.

 

50 پوستر برتر فیلم در ده سال اخیر 950 پوستر برتر فیلم در ده سال اخیر 10

45.)The Master

پوستر این فیلم با استفاده از استفاده از رنگ های دهه ی 60 میلادی توانسته فضای فیلم را به ما نشان دهد . همچنین می توان بدجنسی و حیله گری را به وضوح در آن مشاهده کرد.

50 پوستر برتر فیلم در ده سال اخیر 1150 پوستر برتر فیلم در ده سال اخیر 12

 

44.)Suicide Squad

شما به یک پوستر نیاز دارید که تمام شخصیت های فیلم را به نحوی به یکدیگر مرتبط کنید. همانطور که در پوستر فیلم suicide squad می بینیم ، طراحان آن با استفاده از یک ابر قارچی رنگارنگ در حالی که شخصیت های داستان در آن قرار دارند،قدرت تخریب و غیرقابل بودن این شخصیت ها را نشان دهد .

50 پوستر برتر فیلم در ده سال اخیر 1350 پوستر برتر فیلم در ده سال اخیر 14

 

43.)The Devil’s Double

اگر شما از کنار این پوستر بگذرید ، می ایستید، و نگاهی دوباره به آن می کنید . طلای اشباع شده و درخشان که در سرتاسر این پوستر وجود دارد توجه شما را نسبت به این فیلم جلب می کند و باعث می شود که شما دلتان بخواهید بیشتر درباره این فیلم بدانید .

50 پوستر برتر فیلم در ده سال اخیر 1550 پوستر برتر فیلم در ده سال اخیر 16

 

42.)The Cabin In The Woods

اگرچه ممکن است که این پوستر مانند پوستر های قبلی زرق و برق دار نباشد اما این پوستر به جای اشاره مستقیم به موضوع ترسناک فیلم بیشتر بر روی جنبه ی رازآلود بودن آن تمرکز کرده است .

 

50 پوستر برتر فیلم در ده سال اخیر 17

 

41.) Hours 127

پوستر این فیلم برنده ی جایزه به خاطر خلاقیتی است که در به کار گرفته شده است . اگر دقت کنید می توانید متوجه شوید یک آدم درون چاله ای به شکل ساعت شنی گیر افتاده است .

&nbs